آموزش انتقال وب سایت به صفحه اول گوگل


           1

آموزش انتقال وب سایت به صفحه اول گوگل

مشاهده وب سایت در صفحه اول نتایج گوگل رایگان و آسان است و حتی نیازی به ثبت وب سایت در گوگل توسط شما نیست

گوگل یک موتور جستجوی کاملا اتوماتیک است که از نرم افزاری موسوم به 'عنکبوت' بر اساس نظمی خاص، برای پیمایش وب استفاده می کند تا بتواند وب سایت ها را پیداه کرده و به فهرست خود اضافه نماید.در حقیقت، بخش اعظمی از وب سایت های لیست شده در نتایج به صورت دستی اضافه نشده اند، بلکه زمانی که خزنده ما در حال پیمایش وب بوده است آنها را پیدا کرده و سپس افزوده است.

در صورتی که شما تنها یک صفحه جدید به وب سایت خود اضافه کرده اید، و یا یک صفحه تغییرات چشم گیری نسبت به آخرین باری که آن توسط خزنده بازدید شده، داشته است، شما می توانید از گوگل بخواهید که آنرا پیمایش کند.

در حال حاضر برای آنکه مشخص شود که وب سایت شما در فهرست گوگل قرار دارد یا خیر، یک جستجو با کلمه کلیدی 'Site:' روی وب سایت خودتان انجام دهید. برای مثال جستجو برای [site:redarpanet.ir] نتیجه زیر را به همراه خواهد داشت: http://www.google.com/search?q=site%3Aredarpanet.ir

اگرچه گوگل میلیاردها وب سایت را پیمایش می کند، از دست رفتن برخی از سایت ها اجتناب ناپذیر است. زمانی که خزنده ما یک وب سایت را از دست می دهد، معمولا به یکی از دلایل زیر این اتفاق روی می دهد:

  • وب سایت توسط لینک های خوبی در دیگر وب سایت ها در بستر وب متصل نشده است.
  • وب سایت بعد از پیمایش خزنده آماده گشته است.
  • طراحی وب سایت باعث شده است که گوگل نتواند به خوبی محتوا را پیمایش کند.
  • وب سایت در زمانی که گوگل در حال پیمایش آن بوده موقتا در دسترس نبوده است، و یا ما در زمان پیمایش خطایی دریافت کرده ایم.

هدف ما ارائه محتوا درون اینترنت با دقت و منصفانه است. برای واقعیت بخشیدن به این هدف، ما پیشنهاد ها و راهنمایی های برای ساخت یک وب سایت بهینه ارائه می دهیم، این درحالی است که هیچ ضمانتی برای مشاهده شما در جای خاصی از نتایج وجود ندارد و اینها تنها پیشنهادهایی هستند که می توانند شانس را برای مشاهده وب سایت در صفحات اول گوگل افزایش دهد.

همیشه ایجاد یک نقشه تفضیلی از صفحات وب سایت خودتان را مد نظر داشته باشید. نقشه سایت یک راه آسان برای درج آدرس های وب سایت شما در فهرست گوگل است. به کمک آن شما می توانید ما را از آخرین تغییرات صفحات مطلع سازید. لطفا توجه داشته باشید که درج یک نقشه سایت نمی تواند ضمانتی برای ثبت و یا مشاهده وب سایت شما در نتایج جستجو باشد.


دیدگاه شما :
کد بالا را وارد کنید


Bongiwe در حدود 44 ماه پیش

This is crtyasl clear. Thanks for taking the time!