طراحی سایت با سایت ساز یا وب سایت داینامیک


           1

طراحی سایت با سایت ساز یا وب سایت داینامیک

شما به وسیله سایت ساز طاووس می توانید خودتان وب سایت شرکت یا سازمان خود را بروز رسانی کنید.

وب سایت ها از تعدادی صفحه وب (صفحه HTML) تشکیل شده اند که با فراخوانی آنها به وسیله یک URL، آنها از سمت سرور به سمت ما فرستاده می شوند و مجموعه از این صفحات یک وب سایت را تشکیل می دهند. این کار توسط فرآیندی موسوم به درخواست صورت می پذیرد.

برای ایجاد صفحات وب سایت باید به دانش های برنامه نویسی تحت وب مسلط باشیم و یا اینکه از یک مبدل کمک بگیریم. مبدل ها واسط کاربری را در اختیار صاحب وب سایت قرار می دهد تا بتواند بدون داشتن دانش طراحی وب سایت صفحات وب را ایجاد و مدیریت کند. به این عمل که یک وب سایت توسط یک سیستم واسط تغییر کند که در ایجاد این تغییر نیازی به دانش برنامه نویسی تحت وب نباشد، طراحی وب سایت داینامیک می گویند.

در ایران این سیستم ها با نام سایت ساز در حال رواج هستند، اما چه بهتر است که از نام بین المللی و اصلی آن که سیستم مدیریت محتوا (CMS) است، استفاده گردد.

سایت ساز امکان ایجاد یک وب سایت کاملا داینامیک را در اختیار صاحب وب سایت قرار می دهد.وب سایت های داینامیک دارای قابلیت های ارتباط دو طرفه نیز هستند به این معنی که زمانی که شما در حال نمایش یک مطلب به مشتری خودتان روی وب سایت هستید، مشتری نیز می تواند پیامی در ارتباط با آن مطلب برای شما ارسال نمایید. سایت ساز طاووس که کاملا توسط مهندسین ایرانی طراحی و تولید شده است امکان داشتن یک وب سایت داینامیک(وب سایت پویا) را در اختیار شما قرار می دهد.

به طور خلاصه برخی از امکانات سایت ساز طاووس به شرح زیر است:

 1. انتشار مطالب روی وب سایت(مثلا اخبار، مقالات، درباره ما، محصولات و ...)
 2. دریافت نظرات کاربران برای هر مطلب
 3. صفحه تماس با ما
 4. ایجاد نظر سنجی روی وب سایت
 5. ایجاد منوهای وب سایت به طور دلخواه
 6. درج بنر در اسلایدر وب سایت
 7. تنظیمات مربوط به موتور های جستجو در مورد هر یک از صفحات
 8. مدیریت فایل
 9. ایجاد خبرنامه پیامکی و ایمیلی
 10. ایجاد برچسب برای مطالب
 11. ایجاد گالری تصاویر
 12. ویرایش قالب توسط خودتان
 13. ایجاد امکان ارسال درخواست پشتیبانی از سمت کاربران برای شما
 14. یکپارچگی با فروشگاه اینترنتی

برای مشاهده اطلاعات بیشتر روی برچسب سایت ساز در زیر همین مطلب کلیک نمایید.

وب سایت های ایجاد شده کاملا با موتور های جستجو سازگاری داشته و تمامی استاندارد ها طراحی وب سایت در ایجاد آنها رعایت شده است. برای مطالعه بیشتر در مورد بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیز می توانید روی برچسب موتورهای جستجو کلیک نمایید.

 

اگر به لیست تعرفه ها که از طریق منوی بالای صفحه قابل مشاهده است مراجعه نمایید متوجه خواهید شد که هزینه راه اندازی یک وب سایت داینامیک به مراتب بیشتر از طراحی وب سایت استاتیک است. حالا سوال به وجود می آید که : 

چرا باید وب سایت داینامیک طراحی کنیم؟

برای پاسخ این سوال ابتدا مقاله مربوط به تفاوت های وب سایت استاتیک و وب سایت داینامیک را مطالعه نمایید.

به طور خلاصه وب سایت ها درگاه ارتباطی کسب و کار یا سازمان ما با جهان اطرافمان است. آیا ما موجوداتی راکد و بی تغییر هستیم؟ قطعا که اینطور نیست. پس درگاه ارتباطی ما نیز هر لحظه باید بر اساس افکار جدید ما قابل تغییر باشد. در غیر اینصورت بسیار زود کارایی خودش را از دست خواهد داد.

تمام تلاش ما این است که شما راه درست را در ورود به بازار های جهانی انتخاب نمایید زیرا معتقدیم موفقیت یک نرم افزار(سایت ساز در واقع یک نرم افزار تحت وب است) می تواند به موفقیت یک سازمان یا شرکت بی انجامد و یا برعکس.


دیدگاه شما :
کد بالا را وارد کنید


Federico در حدود 44 ماه پیش

I was struck by the hotensy of your posting