سازگاری با موبایل و تبلت


           0

سازگاری با موبایل و تبلت

سایت ساز طاووس دارای قالب ها و کنترل پنل با نماهای مخصوص تبلت و موبایل می باشد.

تفاوت نرم افزار های تحت وب و تحت ویندوز یا اندروید

نرم افزار های تحت ویندوز و اندرویدی تنها در بسترهای خاص خود اجرا می شوند و با بسیار از مشکلات عدم سازگاری با بستر اجرا مواجه نمی شوند، اما نرم افزار های تحت وب برای اجرا در هر دستگاهی طراحی می شوند و مشخص نیست که چه کاربری و در چه دستگاه شروع به استفاده از آن می نماید. ممکن است یک کاربر در کامپیوتر رو میزی با مانیتور 25 اینج اقدام به کار با این نرم افزار نماید، و کاربر دیگر در گوشی نوکیا با مرورگر قدیمی و صفحه ای 5 اینچی شروع به کار کند. از این رو طراحی و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب کاری پیچیده تر از دیگر نرم افزارها می باشد.

 

طراحی واکنش گرای وب سایت چیست؟

زمانی که طراح برنامه تحت وب در حال طراحی و پیاده سازی نرم افزار است، به تمامی حالات ممکن برای اجرای نرم افزار اندیشیده و راه حلی برای آنها اتخاذ می کند.

در صورتی که فرم های به شکلی طراحی شوند که در کامپیوتر های رومیزی، لپ تاپ، تبلت و گوشی همراه به صورتی متفاوت و گویا نمایش داده شود، می توان به آن طراحی واکنش گرا گفت.

یعنی نرم افزار طراحی شده به دستگاه ای که آن را اجرا می کند واکنش نشان می دهد و بی تفاوت عمل نمی کند.

 

تکنولوژی طراحی وب سایت واکنش گرا 

برخی از برنامه نویسان عزیز اقدام به پیاده سازی وب سایت های واکنش گرا بدون استفاده از تکنولوژی های جدید می نمایند. از این رو مشکلاتی را برای خود در زمان طراحی و ایجاد و کاربران در زمان استفاده به وجود می آورند. برای طراحی  نرم افزارهای تحت وب واکنش گرا باید از ابزارهای مناسب استفاده نموده، که در نتیجه زمان پیاده سازی کاهش یافته و خروجی مورد نظر کاربر قابل قبول باشد.

نام انگلیسی این تکنولوژی Responsive است که برخی آن را طراحی سایت ریسپانسیو نیز می خوانند.

 

آیا سایت ساز طاووس واکنش گرا است؟

بله، سایت ساز طاووس با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا طراحی شده و دارای بروزترین امکانات وب می باشد. با استفاده از این ویژگی به راحتی در هر زمان و مکان وب سایت خودتان را مدیریت کنید.

 

آیا قالب سایت ساز طاووس نیز واکنش گرا است؟

بله، تمامی قالب های سایت ساز طاووس واکنش گرا طراحی شده است.


دیدگاه شما :
کد بالا را وارد کنید