مقایسه طراحی وب سایت استاتیک و داینامیک


           0

مقایسه طراحی وب سایت استاتیک و داینامیک

مزایا و معایب طراحی وب سایت استاتیک و مزایای سایت ساز طاووس برای طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت برای گوگل

دام وب سایت های استاتیک و کدام داینامیک هستند؟

وب سایت های استاتیک زیادی در اینترنت وجود دارند، شما به راحتی نمی توانید بگویید که کدام یک استاتیک است، اما شانس هایی هست، اگر وب سایت بسیار ابتدایی به نظر می رسد و آن برای یک شرکت کوچک است، و اطلاعات را بدون رنگ و لعاب، به سادگی نمایش می دهد، احتمالا آن یک وب سایت استاتیک است. وب سایت استاتیک تنها توسط شخصی که دانش برنامه نویس تحت وب دارد قابل بروز رسانی است. وب سایت های استاتیک هزینه کمتری برای توسعه و میزبانی نیاز دارند، و بسیار از شرکت های کوچک هنوز هم برای حضور در اینترنت از این نوع وب سایت استفاده می کنند. ما در آرپانت سرخ می توانیم در طراحی وب سایت های استاتیک و طراحی وب سایت داینامیک به شما کمک کنیم.

مزایای وب سایت استاتیک

معایب وب سایت استاتیک

  • نیاز به یک برنامه نویس وب برای بروز رسانی وب سایت
  • عدم کارایی وب سایت برای کاربر بازدید کننده
  • مطالب سایت به مرور راکد و کهنه می شوند

 

از سمت دیگر طراحی وب سایت داینامیک ممکن است در ابتدای کار بسیار گران باشد، اما به ازای آن مزایای متعددی دارد. در ابتدایی ترین سطح طراحی وب سایت داینامیک می تواند امکان بروز رسانی و درج یک مطلب جدید را در اختیار صاحب وب سایت قرار دهد. برای مثال: رویدادها و اخبار می تواند از طریق یک مروگر  اینترنتی ساده روی وب سایت قرار بگیرد. میزان پویایی یک وب سایت بستگی به امکانات سایت ساز دارد. برخی از امکانات سایت عبارت است از : مدیریت محتوا، انجمن گفتگو، ارتباط با کاربران(دریافت نظرات)،

 

مزایای وب سایت داینامیک

  • وب سایت بسیار عملیاتی تر
  • بروز رسانی وب سایت بسیار آسان تر
  • مطالب جدید کمک می کند که بازدید کنندگان به وب سایت سر بزنند و این امر کمک شایانی در معرفی به موتورهای جستجو دارد
  • می تواند به عنوان یک سیستم برای همکاری بین کارکنان و کاربران بازدید کننده عمل کند

معایب وب سایت داینامیک

 

نتیجه گیری

در دهه گذشته بسیاری از سایت های استاتیک بوده اند، اما بسیاری از مردم در حال تحقیق در مورد مزایای داشتن وب سایت پویا هستند. وب سایت های پویا می توانند وب سایت شما را به یک وب سایت حرفه ای و جذاب برای کاربران بازدید کننده آن تبدیل کنند.

 

این مقاله در پاسخ دهی به برخی از سوالات صاحبان وب سایت کمک می کند و تصمیم گیری را برای آنها آسان تر می نماید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید از طریق فرم ارسال نظر در زیر همین مطلب اقدام نمایید و یا در ساعات کاری با ما تماس بگیرید. اطلاعات تماس در زیر همین صفحه موجود است.


دیدگاه شما :
کد بالا را وارد کنید