برنامه سایت ساز چیست؟


           0

برنامه سایت ساز چیست؟

سایت ساز ها امکان تغییر صفحات وب را بدون دانش برنامه نویسی فراهم می آورند. سایت ساز ها ابزاری برای تغییر وب سایت در اختیار مدیر وب سایت قرار می دهد.

تعریف ویکیپدیا

سایت ساز(سیستم مدیریت محتوا-cms) یک برنامه کامپیوتری است که اجازه انتشار، ویرایش، سازماندهی، حذف و لغو مجوز انتشار را از طریق رابط کاربری در اختیار قرار می دهد. برخی از این سیستم ها امکان پیاده سازی برای محیط های کار گروهی (مانند ادارات و سازمان ها) فراهم می آورد.

خلاصه عملکرد سایت ساز فارسی طاووس

سایت ساز طاووس به منظور مدیریت وب سایت کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی و توسعه یافته است. امکاناتی همچون انتشار مقالات و اخبار، نمایش محصولات و خدمات به همراه قیمت و گالری تصاویر مربوطه، ایجاد منوها، مدیریت صفحه تماس با ما، ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین (ticket) را در اختیار مدیر وب سایت قرار می دهد. این سایت ساز دارای سیستم مدیریت فایل بسیار پیشرفته می باشد که کار با فایل ها را بسیار آسان می کند.ویرایشگر متنی قدرمتندی دارد و هنگام آماده سازی مطالب هیچ مشکلی نخواهید داشت. سایت ساز طاووس با بکارگیری بهنترین الگوریتم ها و روش های برنامه نویسی توانسته نتایج خوبی را در موتورهای جستجو بدست آورد. سایت ساز امکان ارسال مطالب از سمت کاربران را نیز فراهم می آورد که پس از تایید مدیر روی وب سایت منتشر می شوند.

صفحات تولید شده توسط سایت ساز طاووس دارای حجم بسیار کم و سرعت بارگزاری بسیار بالایی می باشند.

سایت ساز طاووس دارای واسط کاربری کاملا فارسی می باشد و صفحات تولید شده توسط آن با زبان فارسی کاملا سازگاری دارد.

 


دیدگاه شما :
کد بالا را وارد کنید